Koszty wysyłki

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form odbioru towaru:

  • Przesyłka kurierska

Wysyłki są realizowane od poniedziałku do piątku. Nie dostarczamy w soboty.

Zamówione przez Ciebie produkty wysyłamy profesjonalnymi firmami kurierskimi. Najczęstszy czas dostawy to 24 godziny od nadania zamówienia.

Koszt dostawy dla danego zamówienia zostaje obliczony na podstawie zamówionych przez Ciebie produktów i pojawi się w koszyku po wybraniu odpowiedniej formy płatności.

Przesyłka po wpłacie na konto   0zł

Przesyłka Online Dotpay            0zł

Przesyłka za pobraniem             15zł

  • Transport Biłgoraj

Dostawa jest realizowana transportem własnym, przez naszą firmę. Swym zasięgiem obejmuje Biłgoraj oraz okolice do 50 km.

  • Odbiór osobisty

Każde zamówienie możesz odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Biłgoraju pod adresem: ul.Tadeusza Kościuszki 56. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz opcję odbioru osobistego.

  • Towar zamówiony wysyłamy do klienta z obowiązkiem zapłaty (w przypadku zapłaty przelewem lub inną formą za którą są darmowe wysyłki wysyłamy za darmo, wyjątkiem jest pobranie 15zł)  w przypadku nie odebrania lub rezygnacji z odbioru klient ponosi koszty zwrotu zakupionego zakupionego sprzętu do sklepu.